Kurumsal

Biz Kimiz?

1972 yılında bebek ve genç odası ile başlayan Vanlıoğlu tecrübesi bugün Savarro Mobilya olarak 5 kattan oluşan 5500 metrekare yüksek donanımlı entegre üretim tesisinde, son teknolojik makine parkuru ve profesyonel mimari kadrosu ile faaliyet göstermektedir. İleri derece çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlanan, %100 Mdf yapım malzeme üzerine Avrupa Birliği standartlarına uygun, sağlığa zararsız su bazlı lake boya kullanılarak yüksek teknoloji ile üretilen bebek ve genç odalarımız, 50 yıldır sürdürülebilir müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

48
Yıllık Tecrübe
38
FARKLI ÜRÜN
1720
Mutlu Müşteri
Devamı
service-img-1-hover

Bebek Odası

Bebeğiniz en güzel masalların baş kahramanı.

Farklı renk ve ölçülerde bulunduğu alana göre tasarlanan ve üretilen Bebek Odaları, bebeğiniz için hem konforu hem de eğlenerek öğreneceği oyun alanlarını bir arada sunuyor.

service-img-1-hover

Genç Odası

Yeni neslin gençlerine özel

Onların eğlence dolu dünyalarında daha keyifli ve mutlu vakit geçirmeleri için dinamik ve modern çizgilerle tasarlanan Genç Odaları, fonksiyonel özellikleriyle de verimli bir kullanım alanı sağlıyor.

service-img-1-hover

Hayal Projeler

Müşterilerimizin talebine ve ihtiyacına göre özel olarak projelendirilen, estetik ve konforu bir arada sunan hayallerle dolu bir dünya yaratıyoruz.

Neden Biz?

Savarro Mobilya olarak kurulduğumuz ilk günden beri bebek ve genç odası mobilyaları üretmekteyiz. Müşterilerimize ürünleri direkt olarak üretimden sunuyoruz. Mobilyalarımızın tamamı 5 yıl güvencemiz altında olup, Bursa içinde teslimat ve kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. 50 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyetini garanti ediyoruz. Tüm mobilyalarımızı üzerine Avrupa Birliği standartlarına uygun, yüksek standartlarda üretiyor, satışa sunuyoruz. Satış sonrası memnuniyet ve memnuniyetin sürekliliği için çok çalışıyoruz.

İletişim

Ürünlerimiz

Özgün ve modern tasarımlarıyla her çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren birbirinden farklı ürün modellerimiz, Savarro kalitesiyle sizlerle buluşuyor.

Her Çocuk Özeldir

Her çocuk özeldir ve farklı ilgi alanlarına sahiptir. Heyecanı yüksek, macera seven tüm çocukların açık denizlere açılması, F1 pilotu olması, romantik prenseslerin çiçek bahçesinde uyanması, rengarenk düşleri gerçeğe dönüştüren özel tasarım çocuk odalarımız ile mümkün.